O ZDROWYM ODŻYWIANIU

Acai Berry na odchudzanie: opinie, właściwości efekty

Acai Berry – recenzja, opinie, informacje

Nadwaga to problem cywilizacyjny. W XXI wieku ilość osób borykających się z tym problemem stale wzrasta. Fast-foody, automatyzacja życia, genetycznie modyfikowane pokarmy i niechęć do aktywności fizycznej stanowią główne przyczyny postępującego problemu. To wszystko idzie jednak w parze z ciągłym postępem medycyny, która oferuje coraz to lepsze specyfiki wspomagające odchudzanie. Bez wątpienia do czołówki tego typu preparatów zaliczyć możemy Acai Berry – wyciąg z jagody Acai. Jagoda Acai to owoc naturalnie występujący w środowisku Ameryki Południowej. Właściwości pro-zdrowotne Acai znane są od dawien dawna. Jagoda wykorzystywana jest w poprawie pracy serca, regulacji cholesterolu, zapobieganiu starzenia czy hamowaniu rozwoju komórek rakowych. Od niedawna stanowi także doskonały suplement wspomagający odchudzanie.

Acai Berry – tabletki na odchudzanie

Acai Berry dużą skuteczność w procesach odchudzających zawdzięcza błonnikowi, który znajduje się w owocu w dawce wynoszącej 16g na 100g produktu. Dzięki temu, stała suplementacja preparatu doprowadza do zahamowania nadmiernego apetytu, uczucia sytości oraz regulacji metabolizmu i oczyszczenia z toksyn. Acai Berry cieszy się bardzo dobrą opinią. Według najnowszych recenzji stanowi absolutny top jeśli chodzi o suplementy wspomagające procesy odchudzania.

Konsumenci chwalą sobie szybkość działania (efekty zwykle już po 2-3 tygodniach), skuteczność (do kilku kilogramów miesięcznie), brak skutków ubocznych (produkt w 100% naturalny) oraz trwałość (nie występuje efekt jojo). Acai Berry występuje zarówno w tabletkach, jak i w formie owoców. Suplementy na ogół są skuteczniejsze, gdyż dawka w jednej kapsułce jest po prostu większa. Wynika to z faktu, iż podczas procesu wytwarzania suplementu dochodzi do mikronizacji Acai Berry. Aktualnie najwyższą na świecie dawkę Acai Berry znaleźć można w preparacie Acai Berry Extreme, który uchodzi za najlepiej działający suplement na odchudzanie zawierający jagodę Acai.

Uwaga! Najlepszym dowodem na bardzo wysoką skuteczność jagód Acai, jest bardzo wysokie miejsce produktu Acai Berry Extreme w rankingu najlepszych tabletek hamujących apetyt serwisu Dbam O Zdrowie: https://dbamozdrowie.org/tabletki-hamujace-apetyt/ .

Wasze opinie na temat wyciągu z jagód Acai

Najlepszą wykładnią skuteczności konkretnego preparatu są opinie innych użytkowników, dlatego też pragniemy stworzyć małą bazę Waszych recenzji. Aby Twoja opinia znalazła się w tym artykule wystarczy, że wyślesz nam swoją mini-recenzję wraz z dowodem zakupu dowolnego preparatu z Acai Berry, a my opublikujemy ją poniżej.

Nadesłane przez Wy*****1@yahoo.com: Stosowałam Acai Berry przez okres trzech miesięcy (zakupiłam środek na stronie producenta, gdzie była dostępna promocja 2+1 gratis), co spowodowało, że moja sylwetka… całkowicie się zmieniła. Do tej pory myślałam, że odchudzanie w tempie kilku kilogramów na miesiąc to tylko świetna reklama… teraz wiem, że jest to możliwe! Trzymiesięczne odchudzanie z preparatem Acai Berry Extreme zakończyło się ekstremalną redukcją w postaci 19 kilogramów. Dzisiaj dbam o siebie i nie dopuszczam do nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Efekt jojo nie występuje.

Nadesłane przez Ja***s@wp.pl: Moja historia jest nieco inna niż wszystkich pozostałych. Borykam się z problemami natury hormonalnej, które skutkują między innymi mniejszą wydajnością procesów przemiany materii. Mimo, że moja dieta nie jest zbyt obfita (2200 kcal przy wzroście 182cm)… miałem mocne problemy z wagą. Na szczęście, trafiłem na Acai Berry, a konkretniej Acai Berry Extreme. Po konsultacji z lekarzem, zastosowałem produkt (nie powoduje skutków ubocznych) i… stało się coś o co walczyłem dobre kilka lat. Moja waga nagle zaczęła pikować w dół. Łącznie schudłem 16 kilogramów i ze 98kg zostało zaledwie 82 kilogramy (według BMI – waga prawidłowa). Polecam.

Nadesłane przez Li************a@onet.pl: Myślę, że w chwili obecnej nie ma skuteczniejszego rozwiązania na nadwagę. Skąd ten wniosek? Dziesiątki zastosowanych suplementów diet, zielona herbata, fitness, diety, głodówki… nic nie pomagało w takim stopniu jak Acai Berry. W dwa miesiące od zastosowania udało się zredukować 11,5 kilograma… nie wiem czy można oczekiwać czegokolwiek więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *