O ZDROWYM ODŻYWIANIU

Jak działa i jak stosować zieloną herbatę?

Na rynku suplementów diet znajduje się mnóstwo różnego rodzaju preparatów. Producenci wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania wspierające diety. Jednym z najbardziej niedocenianych jest zielona herbata – środek znany od pokoleń.

Zielona herbata – jak działa?

Zielona herbata stanowi suplement, który wykazuje bardzo silne właściwości wspomagające pracę metabolizmu. Za sprawą tego środka możemy nie tylko wspomóc przemianę materii, ale także zahamować apetyt. Dzięki temu, zielona herbata stanowi doskonały preparat na odchudzanie. Oczywiście, to nie wszystkie dobroczynne właściwości zielonej herbaty. Środek ten jest również doskonałym wspomagaczem układu krwionośnego i nerwowego. Ponadto, wykazuje działanie pobudzające, przez co może stanowić alternatywę dla niezdrowej kawy.

Zielona herbata – jak stosować?

Zielona herbata występuje w dwóch formach. Do dyspozycji klientów dostępne są zarówno tabletki jak i susz ziołowy. Skuteczność obu form kreuje się na zbliżonym poziomie. Stosowanie zielonej herbaty jest w pełni bezpiecznej. Środka nie można przedawkować, przez co nie stanowi żadnego zagrożenia. Zaleca się go jednak stosować maksymalnie 2-3 razy na dobę, ze względu na silne działanie pobudzające.

Zielona herbata – jak dawkować?

Susz ziołowy zielonej herbaty należy parzyć około 8-10 minut. Po pierwszym parzeniu będzie miał właściwości pobudzające, po drugim – uspokajające. Preparat dawkujemy według zaleceń producenta (w przypadku tabletek). Napar zaś przygotowujemy w proporcji: 2-3 łyżeczki suszu na 200 ml gorącej wody.

Zielona herbata – opinie

Zielona herbata to jeden z najbardziej niedocenianych środków odchudzających. Mimo naprawdę pozytywnych opinii, rzadko kto sięga po zieloną herbatę. Być może jest to wynik tego, że nie jest to preparat szeroko reklamowany w telewizji. Nie mniej jednak, z całą pewnością suplementacja zarówno tabletek z ekstraktem z zielonej herbaty, jak i suszu ziołowego to doskonały pomysł na: odchudzanie, poprawę pracy układu krwionośnego oraz nerwowego. Chcesz aby znalazła się tutaj Twoja opinia? Wyślij ją na nasz adres mailowy, a my opublikujemy ją poniżej.

Nadesłane przez Ka*****90@wp.pl: Zielona herbata to nie jest zwykły napój. Jestem przekonana, że jej właściwości są silniejsze od wielu różnych, często bardzo drogich środków. Cena nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem, bo zieloną herbatę kupuję w saszetkach (20 sztuk) w cenie około 4-5 złotych. Efekty jakie otrzymuję za tę cenę są… wyjątkowo dobre. Przede wszystkim, mam więcej sił witalnych (poprawa witalności), mój układ trawienny pracuje efektywniej (wyeliminowałam problem z nadmiernym gromadzeniem się gazów) i przede wszystkim – zielona herbata stanowi świetne wsparcie dla procesów redukcyjnych.

Nadesłane przez Do****1@onet.pl: Być może moja opinia będzie nieco na wyrost, nie mniej jednak – takie są moje odczucia: ZIELONA HERBATA to najlepszy suplement na odchudzanie z jakiego korzystałem. Co ciekawe, jest też najtańszym rozwiązaniem, dlatego też… z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Ze względu na działanie pobudzające, zieloną herbatą można zastąpić kawę i/lub energy drinki.

Nadesłane przez Ru****s@yahoo.com Co do efektywności zielonej herbaty nie mam absolutnie żadnych wątpliwości. To skuteczny środek, ale podobnie jak wiele innych suplementów – bez asysty diety nie spodziewałbym się jakiś wyjątkowo dobrych rezultatów. Warto zauważyć jednak, że nie jest to typowy środek na odchudzanie, nie kosztuje zbyt wiele dlatego spokojnie każdego stać, by go przetestować.

Podsumowanie

Niewątpliwie, zielona herbata jest suplementem wartym uwagi. Pomaga osiągnąć lepsze rezultaty w procesach redukcji wagi, działa silnie pobudzająco, opóźnia procesy starzenia i poprawia samopoczucie. Biorąc pod uwagę niezbyt wygórowaną cenę – warto spróbować i pić zieloną herbatę każdego dnia. Wszakże, przyjmowanie naparu z suszu zielonej herbaty nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *