O ZDROWYM ODŻYWIANIU

NuviaGO – baton proteinowy. Opinie, skład, działanie i inne istotne informacje

Batony regeneracyjne od kilku lat robią ogromną furorą wśród sportowców, wyczynowców i osób aktywnych fizycznie. NuviaGo to nowość, która ma sporą szansę na popularność. To efekt odpowiedniego dobranego i skutecznego składu. Co warto wiedzieć o tym batonie proteinowym? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

NuviaGo – najważniejsze informacje

To jak zostało wspomniane baton proteinowy. Oparty wyłącznie o naturalne składniki. Elementem wyróżniającym go na tle konkurencji jest ich jakość, a także obniżona zawartość cukru. Dzięki temu mogą go bez obaw włączyć do jadłospisu osoby będące na diecie.

Dzięki batonowi proteinowemu NuviaGo można wspomóc budowę masy mięśniowej, regenerację organizmu po ogromnym wysiłku i proces spalania tkanki tłuszczowej. Wszystko to ukryte w naprawdę smacznym śmietanowo – ciasteczkowym batonie. Polanym czekoladą.

Jak wygląda skład NuviaGo?

Z pełną informacją na ten temat można zapoznać się na stronie producenta (www.nuviago.pl). To o tyle ważne, że w przypadku wielu z takich produktów bardzo ciężko znaleźć wszystkie składniki jakie się w nich znalazły. A o tym jak ważna pełna informacja nikogo nie trzeba przekonywać. To bardzo istotne z perspektywy bezpieczeństwa, ale też tego w jaki sposób dany produkt faktycznie działa.

Skład NuviaGo to:

– Białko (20 gram na jeden batonik) – pochodzące aż z trzech różnych źródeł. W batonie NuviaGo znalazło się białko mleko, soi i jajka. To ostatnie jest określane mianem wzorcowego źródła protein. Zadaniem białka jest między innymi wspieranie procesu spalanie tkanki tłuszczowej. Obecna w NuviaGo dawka protein skutecznie wspomaga regenerację mięśni po wysiłku. Pełnowartościowe białko w tym batonie jest doskonałą alternatywą dla odżywek dla sportowców.

– Węglowodany (dostępne w różnych ilościach i pochodzą aż z trzech źródeł) – Wspierają organizm dostarczaną przez siebie energią. Dzięki nim można szybko odzyskać siły lub zapewnić sobie ich dodatkową dawkę. Warto wspomnieć o obniżonej zawartości cukru.

– Tłuszcze MCT – trzeci z makroelementów niezbędnych dla aktywnego organizmu. Po pierwsze tłuszcze MCT zapewniają stały dopływ energii. Charakteryzują się one szybkim procesem wchłaniania, a dzięki temu od razu „oddają” swoje właściwości. Tłuszcze MCT są bezpieczne dla osób będących na diecie. Dodatkowo wspierają proces spalania tkanki tłuszczowej.

– Błonnik – ostatni, ale wcale nie najmniej ważny składnik w NuviaGo. Wspomaga pracę układu pokarmowego. Jest niezbędny w procesie odchudzania. Dzięki błonnikowi można w pełni wykorzystać właściwości pozostałych składników. Zwiększa on bowiem ich wchłaniane. Błonnik w końcu chroni przed podjadaniem między posiłkami. To pozwala utrzymać w ryzach dietę.

Dla kogo przeznaczony jest NuviaGo?

Odpowiedź na to pytanie częściowo pojawiła się już we wstępie. NuviaGo jest polecany osobom aktywnym i sportowcom. Stanowi świetną i smaczną przekąskę, która pozwala utrzymać się w reżimie treningowym.

To również szybkie rozwiązanie w sytuacji w której dodatkowa energii i siła jest potrzebna „na już”. Na przykład do przejechania na rowerze kilkunastu kilometrów dzielących od celu. Baton NuviaGo może być elementem diety redukcyjnej. Stanowić nie tylko formę deseru, czy nagrody za wytrwałość. Dzięki swoim składnikom będzie wydatnie wspierał pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Obniżony poziom cukru oznacza, że można go na diecie stosować bez ograniczeń.

Baton proteinowy NuviaGo ma jeszcze zaletę. Chroni przed spalaniem mięśni. To szczególnie ważny aspekt na diecie redukcyjnej.

Jak można wykorzystać NuviaGo:

  • Jako pełnowartościowy posiłek przed treningiem

  • Jako posiłek pełen białka po treningu (wspiera dzięki temu regenerację mięśni)

  • Zdrową przekąskę na diecie redukcyjnej

  • Deser uwzględniony w codziennym jadłospisie

  • Dawkę energii na już (w czasie trekkingu, wspinaczki, jazdy na rowerze, pływania itd.)

Opinie na temat NuviaGo

Przeglądając grupy i fora internetowe dla aktywnych można znaleźć wiele tematów poświęconych batonom proteinowym w tym również NuviaGo. Sporo opinii na temat tego ostatniego jest pozytywnych. Jego użytkownicy wskazują na kilka jego zalet. To szybkość działania, niska kaloryczność starannie wyselekcjonowane białko ( w ilości odpowiedniej dla osoby aktywnej) i zmniejszoną chęć podjadania w momencie włączenia tego batonu do menu. Często podkreślaną kwestią jest smak NuviaGo. Nie tylko tylko przez osoby będące na diecie redukcyjnej.

W jaki sposób zamówić NuviaGo?

Ten baton proteinowy dostępny jest na stronie producenta. Taki wybór formy zakupu daje pewność nabycia oryginalnego i bezpiecznego produktu. W sieci można niestety znaleźć liczne podróbki NuviaGo, które próbują wykorzystać jego sukces. Przestrzegamy przed ich zakupem. To ogromne ryzyko utraty pieniędzy, lub nabycia batonu, który nie spełnia wyśrubowanych norm NuviaGo.

Producent tego ostatniego zapewnia oryginalny produkt, który zostanie dostarczony do 48 godzin od zakupu. Przesyłka jest wysyłana od razu po złożeniu zamówienia. NuviaGo dostępny jest w dwóch pakietach: standardowy i optymalny. Pierwszy z wymienionych zawiera 12 batonów. Pakiet optymalny to 36 sztuk NuviaGo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *